טרגדיה

טרגדיה

האחים ניסים ומאיר לביא מראש העין נהרגו בתאונת דרכים בכביש 444
מוקד ראש העין
11/14/2019 - 20:14
מוקד העיתון של ראש העין
האבא, הרב ירון לביאצילום: מד"א

בניהם של הרב ירון לביא ומרת חגית שיבדל"א

האחים שנהרגו ביום רביעי בכביש 444 עברו עם משפחתם לראש העין רק לפני שנה היו אמורים היו לצאת יחד עם אביהם, הרב ירון לביא, לטיול בצפון ביום חמישי.  חבריהם המומים : "אנחנו לא מעכלים, הייתה להם אהבת ישראל, חיפשו לעשות רק טוב".
שני ההרוגים בתאונת הדרכים שאירעה ביום רביעי בכביש 444 הם ניסים (20) ומאיר (26) לביא, זוג אחים מראש העין, בניהם של הרב ירון לביא.
התאונה אירעה  סמוך לשעה אחת אחר הצהריים. השניים שרכבו על אופנוע סמוך לצומת נבלט, נפגעו על ידי משאית. הם נמצאו בזירה ללא סימני חיים ועם פגיעה רב מערכתית. צוות מד"א שהגיע למקום נאלץ לקבוע את מותם.
דוברות מד"א:* בשעה 13:02 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון על קטנוע ועליו 2 רוכבים שנפגע ממשאית, בכביש 444 סמוך לצומת נבלט. חובשים ופראמדיקים של מד"א מדווחים במקום על שני צעירים בשנות ה-30 לחייהם, ללא סימני חיים, עם חבלה רב מערכתית, וקובעים את מותם.
 אלישמע חובש רפואת חירום במדא סער שי, סיפר:  ״מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד. כשהגענו למקום ראינו משאית עומדת באמצע הכביש, לצידה היה הקטנוע ושני הרוכבים שוכבים על הכביש כשהם מחוסרי הכרה וסובלים מפגיעה רב מערכתית. ביצענו מספר בדיקות רפואיות אבל לצערינו הם היו ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותם״. 

אביהם, הרב ירון לביא מכונה באלעד 'הרב של הנערים'. כל ילד שיש לו בעיה, מהקטנה ועד הגדולה, הרב ירון הוא הכתובת. הוא עוזר הרבה יותר מהגורמים הרשמיים. הוא ראש קהילה גדולה מאלעד וראש העין.

                                                                                                     יהי זכרם ברוך

 

יושבים שבעה בבית המשפחה רח' יהונתן רטוש 10 פסגות אפק ראש העין
צילום :דוברות מד"א, באדיבות המשפחה.

 

הוסף תגובה חדשה

CAPTCHA

This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Image CAPTCHA